Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volná pracovní místa

Příspěvky

Hledáme pracovníka v sociálních službách - pečovatele (-ku)

12. 10. 2018

Od července 2019, nebo dle dohody, hledáme nového pracovníka - pracovnici na pozici Pracovník v sociálních službách.

Pracovník v sociálních službách – pečovatel(-ka) zajišťuje terénní pečovatelskou službu cílové skupině především seniorům a lidem se zdravotním postižením v jejich domácnostech nebo v bytech v Domě s pečovatelskou službou. Úkolem pracovníka bude zajišťovat pomoc a podporu klientům (převážně seniorům) v jejich domácnostech, zejména péči o domácnost, péči o osobu uživatele, pomoc v běžném životě klienta,  donášky a dovážky obědů, doprovody k lékaři apod.. Pracovník společně s uživatelem také hodnotí prováděnou službu a plánuje její další průběh, vede záznamy o službě.

Pracovní doba: ranní směny 7-15.30 hod., dle potřeb klientů pečovatelské služby možné odpolední a víkendové směny (1 týden za 2-3 měsíce).

Nástup ihned nebo dle dohody.  

Místo výkonu práce: Benešov

Požadavky zaměstnavatele:

Zdravotní způsobilost, věk nad 18 let, bezúhonnost.

Řidičský průkaz – aktivní řidič

Požadujeme dobrý vztah k seniorům a zdravotně handicapovaným, ochotu pomáhat druhým, komunikativnost, zodpovědnost, empatii, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce.

Výhodou je praxe v sociálních službách, absolvovaný kurz pracovníka v sociálních službách.

 

Plat je stanoven v souladu s nař. vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách podle vykonávané činnosti, kvalifikace a zápočtu let praxe. Osobní ohodnocení a odměny.

 

Bližší informace a nabídky: Mgr. Alena Králíčková, tel.: 603 593 085, e-mail: kralickova@ps-benesov.cz